HAKKıMıZDA

   VFA Elektronik; mutlu müşteri anlayışı ve güvenilir ticaret ilkesi ile Türk endüstrisine ölçüm, kontrol ekipmanları temini ve otomasyon tasarım hizmetleri sağlamak misyonuyla 2012 yılında kurulmuştur.

   Sürdürülebilir kalite, zaman ve enerji verimliliği, rekabet koşulları gibi endüstriyel gelişmeler; ölçümlemeyi, ölçüm verilerini izlemeyi ve sonuçları kontrol etmeyi önemli hale getirmektedir. Dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip uzman kadromuz ile endüstriyel gelişmeleri yakından takip ediyor, ülkemiz sanayisinin bu değişime uyum sağlamasında üzerimize düşen görevi ilk günkü heyecanla sürdürüyoruz.

   Sensör seçimlerinde proses detaylarını tüm fiziksel değerlerini inceliyor, uygulanabilirlik - maliyet ve hızlı tedarik süzgecinden sonra en rasyonel çözümü öneriyoruz. Yine aynı değerler ile elektronik ve mekanik kontrol için sonuç odaklı çözümler sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerimiz ile ürün ve hizmet ağımızı her geçen gün geliştiriyor, stoktan teslim - hızlı hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.

   Geleceğimiz için; güçlü ARGE ve deneyimli ÜRGE birimlerimiz ile özgün, güvenilir, yüksek kaliteye sahip ürünler üretiyor, geliştiriyor ve yerli ürün anlayışı ile ürün gruplarımızı güçlendirerek #dahaiyiendüstri anlayışıyla firma vizyonumuzu belirliyoruz, bu süreçte bize eşlik eden tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Faaliyet Alanlarımız

• Ölçüm cihazları

• Dijital göstergeler

• Proses kontrol cihazları

• Mekanik tahrik elemanları

• Kayıt cihazları

• Sinyal dönüştürücüler

 

#dahaiyiendustri

#yenilikzamani

 

Yandex Maps